18 C
Kaunas
2024 / 07 / 22

Ieškota medžioklės pažeidimo įrodymų, rasta – naminės degtinės

Ar jau skaitėte?

Kartais policijos pareigūnams įvairių teisėtvarkos pažeidimų net nereikia ieškoti, jie patys išlenda tarsi yla iš maišo. Taip atsitiko ir gegužės 18-osios rytą Telšių rajone, Varnelių kaime. Policijos pareigūnų čia prireikė, kai pas 64 metų ūkininką apsilankė Klaipėdos aplinkosaugininkai, aiškindamiesi galimus neseniai vykusios medžioklės pažeidimus.

- Reklama -

Užsukę į sodybos lauko rūsį, jie pamatė dvi statinaites su įtartino kvapo skysčiu. Įkyriai piršosi mintis, kad tai – „naminukė“. Ir ne šiaip sau „naminukė“, o pagardinta uogomis. Matyt, pretenduota šį gėralą paversti trauktine. Kadangi nelegalus alkoholis nėra aplinkosaugininkų kompetencija, jie radinio tyrimą perdavė Telšių rajono policijos pareigūnams.

Policijos radinys.

Atvykę pas ūkininką, policijos pareigūnai šių „velnio lašų“ rado dar ir garaže. Iš viso – per pusšimtį litrų namų gamybos alkoholio. Vyras šio radinio išsigynė, tad įtariama, kad „naminukės“ savininkė yra jo sugyventinė. Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariato informacija

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img