16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Jonavoje policijos pareigūnai sulaikė galimai narkotines medžiagas platinti pasirengusį asmenį

Ar jau skaitėte?

Jonavoje policijos pareigūnai ketvirtadienį sulaikė galimai narkotines medžiagas platinti pasirengusį asmenį, pranešė policija.

- Reklama -

Kaip skelbė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Jonavos pareigūnai surengė pasalą Jonavoje ir sulaikė du vyrus, iš kurių – vienas (gim. 1995 m.) galimai platino narkotines-psichotropines medžiagas, o kitas – galimai jas įsigijo (gim. 1990 m.).

Sulaikyti asmenys yra žinomi policijos pareigūnams už anksčiau padarytas įvairias nusikalstamas veikas. Pareigūnai, siekdami išsiaiškinti nusikalstamą veiką, atliko kratą narkotinių medžiagų platinimu įtariamo vyro namuose ir garaže.

Nuodugniai patikrinus patalpas, rasta daugiau nei 60 maišelių su galimai narkotinėmis-psichotropinėmis medžiagomis. Įtariama, kad tai – kanapės ir amfetaminas, kurie buvo supakuoti ir paruošti realizacijai – nelegaliai prekybai. Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą. Už nusikalstamas veikas asmenims gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Tyrimui vadovaujantis Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokuroras, įtariamajam jonaviškiui, kuris galimai platino narkotines-psichotropines medžiagas, skirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Gytis Pankūnas (ELTA)

- Reklama -

ELTA Logo

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img