16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Kaune iš Lietuvos pašto seifo dingo pinigai

Ar jau skaitėte?

Antradienio naktį Kaune apvogtas Lietuvos pašto skyrius – rastas atidarytas seifas.

- Reklama -
Safe cell

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba skelbia, kad saugos tarnyba atvyko į Kovo 11-osios gatvėje esančias pašto patalpas, jose buvo daug dūmų.

3.19 val. gautas pranešimas iš saugos tarnybos operatorės, kad dega pašto pastatas, patalpa uždūminta. Atvykusius ugniagesius pasitikęs apsaugos darbuotojas paaiškino, kad dėl įvykdytos vagystės iš pašto patalpų suveikė apsaugos signalizacija. Gaisro nebuvo.

„Atvykus policijos pareigūnams ir apžiūrėjus patalpas, pastebėta, kad išlaužtos durys ir patalpoje rastas praviras, atidarytas seifas. Šiuo metu padaryta turtinė žala tikslinama, yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės – pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 3 dalį”, – Eltai sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Reda Zarauskienė.

Tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją arba pagrobė didelės vertės svetimą turtą, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

„Šiuo metu atliekamas tyrimas ir yra aiškinamasi dėl tikslaus patirtos žalos dydžio. Įprastinė pašto skyriaus veikla bus atnaujinta šiandien po pietų. Iki tol dalis klientų yra nukreipiami į netoliese esančius Lietuvos pašto skyrius“, – Eltą informavo Lietuvos pašto Komunikacijos projektų vadovas Lukas Zadarackas.

- Reklama -

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img