16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Kauno pareigūnai sulaikė kulką į asmenį paleidusį vyrą

Ar jau skaitėte?

Kauno policijos pareigūnai pirmadienį sulaikė prieš porą dienų į „nebylaus“ vyro petį kulką paleidusį ir jį sužalojusį asmenį.

- Reklama -

Kaip praneša policija, pirmadienį apie 12.30 val. bendruoju pagalbos centro telefonu paskambino vyras, kuris teiravosi, kaip ištraukti kulką, tačiau atsisakė suteikti daugiau informacijos įvykį, apie tai, kas ir kada į jį šovė.

Iliustracinė nuotrauka.

Netrukus Kauno apskr. VPK pareigūnai, aiškindamiesi įvykio aplinkybes, nustatė, jog sekmadienio vakarą, apie 21 val., Kaune, Raudondvario pl., viešoje vietoje, įvyko žodinis konfliktas ir grumtynės tarp kelių neblaivių vyrų, kurių metu vyras (gim. 1980 m.) išsitraukė daiktą, panašų į ginklą, ir šovė į vyrą (gim. 1983 m.). Kulka pataikė ir sužalojo vyro kairės pusės petį. Nukentėjusiajam medikų pagalba suteikta kitą dieną. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 prom.

Tuo metu kaunietis, kuris galimai sužalojo vyrą, pirmadienį apie 13.50 val. buvo sulaikytas. Jam nustatytas taip pat sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom. Vyras yra gerai žinomas policijos pareigūnams už anksčiau įvykdytas įvairias nusikalstamas veikas.

Už tai sulaikytajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

- Reklama -

 

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img