18 C
Kaunas
2024 / 07 / 22

Klaipėdoje, Vilkaviškio, Pagėgių, Kelmės rajonuose rasti sprogmenys

Ar jau skaitėte?

 Praėjusią parą Klaipėdoje, Vilkaviškio, Pagėgių, Kelmės rajonuose rasti sprogmenys, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

- Reklama -

PAGD duomenimis, 10 val. 9 min. gautas policijos pranešimas, kad Vilkaviškio rajone, Šeškinių kaime, įvedamas planas „Skydas“. Ugniagesiai budėjo įvykio vietoje, kol atvyko išminuotojai. Atvykę išminuotojai surinko rastus sprogmenis ir išsivežė į Piliakalnio karjerą sunaikinti. Buvo rasti artilerijos sviedinys ir dvi minosvaidžio minos.

Kaip pranešė ugniagesiai, 16 val. 13 min. pranešta, kad Kelmės rajone, Padvarninkų kaime, įvestas planas „Skydas“, galimai rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai išsivežė rastą minosvaidžio minos stabilizatorių.

Anot PAGD, 16 val. 40 min. gautas policijos pranešimas, kad Klaipėdoje, Prano Lideikio Kairių gatvių sankryžoje, įvestas planas „Skydas“. Prašyta pasitikti ir palydėti išminuotojų automobilį su sprogmeniu į sprogmens sunaikinimo vietą.

Išminuotojų automobilis su sprogmeniu ugniagesių buvo palydėtas į Kairių poligoną, kur buvo sunaikintas karo laikų artilerijos sviedinys.

PAGD duomenimis, 18 val. 6 min. pranešta apie rastą sprogmenį Pagėgių savivaldybėje. Anot ugniagesių, minėtu laiku gautas pranešimas, kad Birštoniškių kaime, Tilžės plente, įvestas planas „Skydas“. Paaiškėjo, kad laukuose atliekant statybos darbus, rastas sprogmuo. Ugniagesiai budėjo įvykio vietoje iki išminuotojų atvykimo. Juozo Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojų automobilis su sprogmeniu buvo palydėtas iki laukų, toliau nuo gyvenvietės, kur buvo sunaikinta anksčiau rastas minosvaidžio mina.

- Reklama -

Kiek vėliau, PAGD duomenimis, 19 val. 19 min. policija pranešė, kad Klaipėdos rajone, Radailių kaime, Piliavos gatvėje, laukuose, rastas sprogmuo, įvestas planas ,,Skydas“. Paaiškėjo, kad buvo rasta Antrojo pasaulinio karo laikų minosvaidžio mina. Juozo Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai nusprendė gabenti sprogmenį į Kairių poligoną. Ugniagesiai palydėjo išminuotojų sunkvežimį iki poligono ir pabudėjo, kol sprogmuo buvo sunaikintas.

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img