18 C
Kaunas
2024 / 07 / 22

Kretingos rajone susidūrė keturi automobiliai, į ligoninę pakliuvo trys žmonės

Ar jau skaitėte?

Kretingos rajone antradienį susidūrė keturi automobiliai, į ligoninę pakliuvo trys žmonės, pranešė policija.

- Reklama -

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, apie 17 val. 19 min. Dupulčių kaime, kelyje Šiauliai–Palanga, pirminiais duomenimis, vyro (gim. 1965 m.) vairuojamas vilkikas „MAN” su puspriekabe atsitrenkė į priekyje, ta pačia kryptimi važiavusį ir į kairę sukti ketinusį automobilį „Mitsubishi Outlander“ su priekaba, kurį vairavo vyras (gim. 1985 m.).

Anot policijos, po susidūrimo automobilio „Mitsubishi Outlander“ tempiama priekaba išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į ja važiavusį automobilį „VW Passat“, kurį vairavo vyras (gim. 1987 m. m.). Po šio susidūrimo automobilis „VW Passat“ taip pat išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į ja važiavusį automobilį „Volvo V70“, kurį vairavo vyras (gim. 1957 m.).

Klaipėdos AVPK duomenimis, dėl patirtų sužalojimų į ligoninę nuvežti automobilių „Mitsubishi Outlander“ ir „VW Passat“ vairuotojai bei „Volvo V70“ keleivė (gim. 1958 m.)

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img