16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Rimi.lt kviečia kartu švęsti ketvirtąjį gimtadienį ir džiaugtis dovanomis kasdien

Ar jau skaitėte?

Kovo mėnesį minėdama 4-ąjį gimtadienį elektroninė parduotuvė „Rimi.lt“ nepamiršo ištikimų savo klientų bei paruošė išskirtinius pasiūlymus naujai prisijungsiantiems. Prekybos tinklo „Rimi“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė teigia, kad kasdien bus galima laimėti kuponą sekančiam apsipirkimui, o taip pat pirkėjų laukia daugybė įvairių nuolaidų ir didysis 500 eurų vertės prizas – kelionė.

- Reklama -

Galimybė apsipirkti pigiau ir laimėti prizų

Pasak „Rimi“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, stengiamasi, kad tiek fizinėse, tiek elektroninėje parduotuvėje „Rimi.lt“ apsipirkdami klientai sutaupytų: tam pasitelkiamos kassavaitinės akcijos ir ilgiau trunkančios nuolaidos.

Elektroninė parduotuvė „Rimi.lt“ minint 4-ąjį gimtadienį paruošė išskirtinius pasiūlymus naujai prisijungsiantiems ir kasdien siūlo galimybę laimėti kuponą sekančiam apsipirkimui, taip pat – prizus, įskaitant 500 eurų vertės kelionę.

Be to, atstovė džiaugiasi, kad patrauklios kainos įvertintos ir kitų ekspertų – 2023 metais „Pricer.lt“ duomenimis net 7 mėnesius „Rimi.lt“ elektroninės parduotuvės pigiausių prekių krepšelis buvo TOP3.

„Visą šventinį kovo mėnesį, pradedant nuo kovo 12 dienos, pirkėjai galės džiaugtis įvairiomis nuolaidomis skirtingoms prekių kategorijoms: nealkoholiniams gėrimams, augaliniams ir „I love eco“ prekės ženklo produktams. Tėvai galės pasinaudoti proga pradžiuginti savo mažuosius naujais žaislais, taip pat nuolaidos bus taikomos kūno, plaukų ir burnos priežiūros priemonėms, produktams, skirtiems depiliacijai bei skutimuisi“, – pasinaudoti galimybe apsipirkti pigiau kviečia specialistė.

Ji priduria, kad naujiems elektroninės parduotuvės „Rimi.lt“ klientams siūloma -25 proc. nuolaida pirmam krepšeliui: „Be to, vienas pirkėjas, apsiperkantis „Rimi.lt“ už 60 eurų, kasdien turės galimybę laimėti 60 eurų kuponą kitam apsipirkimui. O didysis prizas tikrai pradžiugins – tai 500 eurų vertės kelionė iš „noriunoriunoriu.lt“. Pirkėjų laukia ir kiti ypatingi pasiūlymai.“

Greitėjantis gyvenimo tempas reikalauja protingesnio apsipirkimo 

Kai daugelis dirbame labai intensyviai, darbo dienomis apsipirkinėti kartais nebėra nei laiko, nei jėgų. Į fizines parduotuves sunku išsiruošti ir prastu oru ar neturint automobilio – tuomet ir gelbsti kurjeriai, atvežę prekes iki pat namų durų.

- Reklama -

E. Krasauskienė pažymi, kad pirkėjai įvertino galimybę apsipirkti elektroniniu būdu ir dėl įvairesnio prekių asortimento: „Net jei gyvenate šalia mažesnio formato „Rimi“ parduotuvės, kurioje prekių asortimentas nėra toks platus, kaip toliau esančiuose „hyper“ ar „supermarket“ prekybos centruose, užsakydami internetu galite rinktis iš plačiausio asortimento. O jei gyvenate miesto pakraštyje, sutaupote ne tik laiko, bet ir brangstančio kuro sąnaudų. Pirkėjai mielai naudojasi ir dar dviem užsakytų prekių atsiėmimo būdais – tiek „Drive“ punktuose, tiek fizinėje parduotuvėje.“

Be to, „Rimi.lt“ nuolat didina prekių į namus pristatymo teritorijas ir atidaro naujus prekių atsiėmimo punktus. „Vykdome intensyvią plėtrą bei diegiame ne vieną technologinį sprendimą, palengvinantį ir paspartinti apsipirkimą e. parduotuvėje – stengiamės taikytis prie nuolat kintančių pirkėjų poreikių. Taip pat tobuliname jau esamas „Mano Rimi“ programėlės funkcijas bei diegiame naujoves, tad net daugiau nei 20 parduotuvių įgyvendinome prekių skenavimą telefonu, taip pat pasiūlėme pirkėjams galimybę atsiimti užsakytas prekes maistomatuose šalia biurų bet kuriuo jiems patogiu laiku“, – e. parduotuvės privalumus vardija E. Krasauskienė.

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img