18 C
Kaunas
2024 / 07 / 22

STT: teismą pasiekė byla dėl galimo bendrovės „Pasvalio vandenys“ direktoriaus kyšininkavimo

Ar jau skaitėte?

Antradienį Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmams perduota byla dėl bendrovės „Pasvalio vandenys“ direktoriaus Algimanto Mataičio galimo kyšininkavimo. Kaltinimai dėl papirkimo šioje byloje pateikti vienai Pasvalio bendrovei ir jos vadovui E. Z., praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

- Reklama -

Anot teisėsaugos, STT pareigūnai atlikus ikiteisminį tyrimą, nustatyta, kad verslininkas E. Z. galimai susitarė su bendrovės „Pasvalio vandenys“ direktoriumi A. Mataičiu dėl kyšio davimo ir paėmimo.

Įtariama, kad verslininkas, siekdamas palankumo ir išimtinės padėties dalyvaujant bendrovės „Pasvalio vandenys“ organizuojamuose ir vykdomuose viešuose pirkimuose, galimai davė kyšį – ne mažiau 50 kvadratinių metrų betono trinkelių ir jų paklojimo darbus. Trinkelės buvo paklotos A. Mataičio artimiesiems priklausančioje sodyboje Panevėžio rajone.

Baudžiamasis kodeksas dėl papirkimo numato baudą, laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki 4 metų. Už kyšininkavimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

 

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img