18 C
Kaunas
2024 / 07 / 22

Tauragės rajone rasti moters ir vyro kūnai su šautinėmis žaizdomis

Ar jau skaitėte?

Tauragės rajone antradienio naktį rasti moteris ir vyro kūnai su šautinėmis žaizdomis, pranešė policija. Įtariama, kad vyriškis nužudė savo sutuoktinę ir nusišovė pats.

- Reklama -

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, apie 5 val. 50 min. Kunigiškių kaime, gyvenamojo namo kieme, rasti moters (gim. 1984 m.) ir vyro (gim. 1976 m.) kūnai su šautinėmis žaizdomis.

Kaip Eltai sakė Tauragės AVPK atstovė  Greta Kęsminaitė-Pudžemė, pirminiais duomenimis, vyras galimai nužudė savo sutuoktinę ir nusižudė pats.

„Pirminiais duomenimis, vyras nušovė moterį ir nusišovė pats“, – sakė policijos atstovė.

Anot jos, apie įvykį policijai pranešė šeimos artimas giminaitis.

Galimai sutuoktinę nušovęs ir pats nusišovęs vyras leidimą laikyti ginklą turėjo, abu asmenys policijai anksčiau nebuvo žinomi.

- Reklama -

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

ELTA primena, kad per pastarąsias kelias paras Lietuvoje fiksuotas ne vienas incidentais, pasibaigęs žmogžudystėmis artimoje aplinkoje.

Anot policijos, sekmadienį Skuodo rajone neblaivus 55 metš vyras (2,65 prom.) per konfliktą medžiokliniu šautuvu, kaip įtariama, mirtinai sužalojo 44 metų moterį. Mirtimi pasibaigęs konfliktas įvyko artimoje aplinkoje. Įvykio vietoje taip pat buvęs 20-metis vyras sužalojo link jo besiartinantį įtariamąjį ir užrakino jį bute. Atvykę antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai sulaikė mirtinai moterį sužalojusį vyrą, jis dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Policijos duomenimis, pirmadienį Alytuje rasti vyro (gim. 1980 m.) ir jo motinos (gim. 1958 m.) kūnai su smurto žymėmis. Įtariama, kad vyras nužudė savo motiną ir nusižudė pats. Pirminiais duomenimis, savo motiną, įtariama, nužudęs ir nusižudęs vyras galėjo sirgti psichine liga.

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img