16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Teismas leido suimti keturis praėjusią savaitę Kauno centre muštynėse dalyvavusius asmenis

Ar jau skaitėte?

Kauno apylinkės teismas sekmadienį leido suimti keturis asmenis, kurie, kaip įtariama, praėjusią savaitę laikinosios sostinės centre, viešoje vietoje, sukėlė muštynes.

- Reklama -

Kaip teigiama teismo pranešime spaudai, atliekant ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo, teismas patenkino Kauno apylinkės prokuratūros prokurorės prašymą keturiems įtariamiesiems – L. Š., T. M., J. M. ir K. K. – skirti griežčiausias kardomąsias priemones – suėmimus trijų mėnesių laikotarpiui.

„Griežčiausios kardomosios priemonės skirtos atsižvelgiant į tai, jog asmenys gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo bei trukdyti procesui“, – teigiama teismo pranešime.

ELTA primena, kad penktadienį, 13 val. 20 min., gautas pranešimas, kad Laisvės alėjoje, prie lauko kavinės, kilo muštynės, kurių metu, asmenys užpuolė kavinės lankytojus. Šeštadienį pranešta apie keturių muštynių dalyvių sulaikymą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininko pavaduotojas Vytautas Pliavga teigė, kad penktadienį laikinosios sostinės centre kilusios muštynės, kurių metu aštuoni vyrai užpuolė kavinės lankytojus, susijusios su nusikalstamų grupuočių santykių aiškinimusi.

„Kaune penktadienį Laisvės alėjoje įvyko įvykis. Tai susiję su nusikalstamu grupuočių santykių aiškinimusi“, – penktadienį spaudos konferencijos Kaune sakė V. Pliavga.

- Reklama -

Policijos atstovas pažymėjo, kad muštynių priežastys greičiausiai susijusios su ankstesniais nusikalstamų grupuočių atstovų konfliktais.

Muštynių metu nukentėjo keturi asmenys, trys iš jų buvo pristatyti į ligoninę.

Naujienų portalas „Delfi“ skelbia, kad vienas iš nukentėjusiųjų – su „Agurkinių“ grupuote praeityje sietas Rytis Sadauskas (gim. 1980 m.). Šią informaciją portalui patvirtino Kauno prokuratūros vadovas Darius Valkavičius.

Gytis Pankūnas (ELTA)

 

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img