16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Teismui perduota byla dėl bandymo į Šiaulių kalėjimą atsisiųsti kvaišalus

Ar jau skaitėte?

Šiaulių apygardos teismui perduota baudžiamoji byla dėl bandymo į kalėjimą atsisiųsti narkotines medžiagas, pranešė prokuratūra.

- Reklama -

Anot prokuratūros, prieš teismą stos psichotropinių medžiagų kontrabanda ir pasikėsinimu disponuoti dideliu jų kiekiu kaltinamas ne kartą teistas 32-ejų vyras.

Ikiteisminį tyrimą atlikę Lietuvos kalėjimų tarnybos pareigūnai nustatė, kad Šiaulių kalėjime suimtas teisiamasis praėjusių metų rugpjūtį, manoma, organizavo ir įvykdė didelio kiekio sintetinio kanabinoido kontrabandą bei pasikėsino įgyti ją.

Tyrimo duomenimis, kaltinamasis paprašė, kad kitas asmuo Jungtinėje Karalystėje nupirktų ir į Lietuvą atsiųstų psichotropines medžiagas. Anot teisėsaugos, buvo sutarta, kad pastarasis už atlygį kaltinamajam psichotropinę medžiagą supuršk į A4 formato popieriaus lapus ir atsiųs jam į kalėjimą Šiauliuose. Nustatyta, kad kiek daugiau nei 1,5 gramo psichotropinės medžiagos pasiekė Šiaulių kalėjimą, kur kvaišalai buvo paimti Lietuvos kalėjimų tarnybos pareigūnų.

Baudžiamasis kodeksas už psichotropinių medžiagų kontrabandą numato laisvės atėmimą nuo 4 iki 12 metų, o už disponavimą dideliu kiekiu narkotinių medžiagų – nuo 8 iki 10 metų nelaisvės.

Gytis Pankūnas (ELTA)

- Reklama -

ELTA Logo

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img