16.5 C
Kaunas
2024 / 06 / 25

Vogto telefono paieškos pareigūnus atvedė pas prekiautoją namine degtine (video)

Ar jau skaitėte?

Kuršėnuose esančiame Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre apsilankiusį ir vienos darbuotojos telefoną nugvelbusį kuršėniškį bei jo pavogtą daiktą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato darbuotojai surado tą pačią dieną, iš karto po po įvykio. Vogto telefono paieškos tyrėjus atvedė ne tik pas jo vagį, bet ir pas vogtą telefoną įsigijusį naminės degtinės prekiautoją.

- Reklama -

Balandžio 12-osios popietę nuotolinėje darbo vietoje Kuršėnuose esančių Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnų pagalbos paprašė tame pačiame pastate įsikūrusio Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras darbuotoja, kuri po vieno nuolatinės gyvenamosios vietos neturinčio asmens apsilankymo pasigedo savo mobiliojo telefono XIAOMI REDMI 6.

Pareigūnai šoko į tarnybinį automobilį, apvažiavo mieste esančius lombardus, tačiau pavogtojo telefono ten nerado. Važinėdami jie sutiko socialinių paslaugų centre besilankiusį vyrą. Tačiau telefono pas jį taip pat nerado, tik telefono dėkliuką ištraukė iš kišenės. Vyras nurodė, kad telefoną padavė Vytauto g. gyvenančiai moteriai, kurios namuose pastaruoju metu jis glaudėsi.

Į minėtus namus atvykusiems pareigūnams 50-metė moteris prisipažino, kad, telefoną atnešusio vyro prašymu, jį iškeitė į naminės degtinės puslitrį. Ir iš rankovės ištraukusi butelį, jį atidavė tyrėjams. Tada pareigūnai viesulu suskubo į moters nurodytus namus, kuriuose buvo atlikti barteriniai mainai – telefonas išmainytas į alkoholį. Ir čia ne tik pavogtąjį telefoną surado, bet dar ir 60 litrų talpos plastikinį indą, o jame – apie 16,5 litro skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

60-mečio šio skysčio savininko laukia baudžiamoji atsakomybė už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą. Čia užsukusieji be vargo galėjo įsigyti pageidaujamą „naminukės“ kiekį– ir pusę litro, ir daugiau, ir net šimtgramio stiklinaitę pagirioms, kadangi indas su alkoholiu turėjo kranelį, kuriuo buvo labai patogu atmatuoti pageidaujamą “velnio lašų“ kiekį .

- Reklama -

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariato informacija

Daugiau šios dienos įvykių ir nutikimų

spot_img